Drzwi

Drzwi zewnętrzne wejściowe

Drzwi zewnętrzne aluminiowe i stalowe

ALUMINIOWE DRZWI ZEWNĘTRZNE CREO

Aluminiowe drzwi zewnętrzne CREO to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie oryginalność oraz nieograniczone możliwości w doborze rozwiązań, dopasowanych do własnej wizji domu. CREO to wyjątkowo stabilne i odporne na odkształcenia drzwi aluminiowe. Wszystkie elementy konstrukcji oraz wypełnienie zostało zaprojektowane w celu uzyskania najwyższych standardów.

ALUMINIOWE DRZWI ZEWNĘTRZNE DECO

Drzwi aluminiowe z serii DECO zrobią wrażenie na każdym, kto będzie gościem w Twoim domu. Kolekcja DECO to wszechstronność zastosowania i jakość, która nie znajduje równych w swojej klasie cenowej. Ekonomiczne, praktyczne i świetnie zaprojektowane, a dodatkowo gwarantujące komfort i bezpieczeństwo.

Drzwi firmy Doorsy

W ofercie posiadamy całą ofertę producenta w tym poniższe drzwi zewnętrzne

 

doory logo

Drzwi zewnętrzne stalowe SETTO

Drzwi zewnętrzne metalowe marki SETTO, producenta z wieloletnim doświadczeniem. Drzwi marki SETTO to szeroki wybór modeli, przeszkleń i kolorów, uzupełniony nietypowymi rozwiązaniami w postaci drzwi dwuskrzydłowych, naświetli bocznych i górnych, oraz dodatkowych akcesoriów. Drzwi SETTO wpisują się również w obecny trend rozwiązań energo oszczędnych w budownictwie, czego przykładem są drzwi PASSIVO oraz ościeżnica TERMO.

DRZWI Z NAŚWIETLAMI

DRZWI DWUSKRZYDŁOWE

BASTION

Drzwi wewnętrzne

Drzwi firmy Doorsy

W ofercie posiadamy całą ofertę producenta w tym poniższe drzwi wewnętrzne

 

doory logo

Drzwi ERKADO

Drzwi są owocem ponad trzydziestoletniego doświadczenia i pracy ludzi, dla których rzemieślnicza sztuka stolarska stoi na pierwszym miejscu. Drzwi Erkado charakteryzują się wysoką jakością, która idzie w parze z rozsądną ceną. Drzwi oklinowane okleiną Greko, CPL i Premium z ramiakiem MDF lub drewnianym, skrzydło wypełnione w technologii “plaster miodu” lub “płyta

LAURENCJA

SURMIA

POWOJNIK

Drzwi techniczne stalowe i aluminiowe

DRZWI STALOWE PŁASZCZOWE WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE

Stalowe drzwi płaszczowe zewnętrzne i wewnętrzne. Uniwersalne, praktyczne i dopasowane do każdego obiektu. Pozwalają zaplanować funkcjonalny ciąg komunikacyjny w budynku. Wykonane jako jedno- lub dwuskrzydłowe przeznaczone są do zamknięcia wszelkiego rodzaju pomieszczeń handlowych, przemysłowych jak również w budownictwie mieszkaniowym i użyteczności publicznej.

DRZWI BOCZNE STALOWE

Drzwi boczne stalowe to uniwersalne rozwiązanie będące doskonałym uzupełnieniem dla bramy uchylnej lub rozwiernej.

DRZWI BOCZNE ALUMINIOWE – PANELOWE

Aluminiowe drzwi panelowe dają możliwość idealnego dopasowania do bram garażowych. Ich wypełnienie stanowi panel wykorzystywany do produkcji skrzydła bramy segmentowej lub roletowej. Idealnie sprawdzą się jako boczne wejście do garażu lub w wersji dwuskrzydłowej jako alternatywa dla bramy rozwiernej.

DRZWI STALOWE PROFILOWE ZEWNĘTRZNE I WEWNĘTRZNE

Stalowe drzwi profilowe świetnie nadają się jako zamknięcie klatek schodowych w budynkach wielorodzinnych oraz w budynkach użyteczności publicznej. Mogą być stosowane jako drzwi wewnętrzne lub zewnętrzne, w wersji z przeszkleniem lub pełne, otwierane na zewnątrz lub do wewnątrz, z doświetlem bocznym lub naświetlem górnym. Świetnie sprawdzą się jako ścianki działowe w biurowcach i obiektach inwestycyjnych.

ALUMINIOWE DRZWI ZEWNĘTRZNE I WEWNĘTRZNE

Aluminiowe drzwi zewnętrzne i wewnętrzne WIŚNIOWSKI to idealne rozwiązanie dla tych, dla których liczy się oryginalność oraz nieograniczone możliwości w doborze rozwiązań. Wiele wariantów formy, gabarytów, kolorów, przeszkleń, okuć i wyposażenia pozwalają dopasować drzwi do każdego obiektu. Idealne do hoteli, apartamentów, budynków użyteczności publicznej czy budownictwa wielorodzinnego.

STALOWE PŁASZCZOWE DRZWI ZEWNĘTRZNE

Stalowe drzwi płaszczowe zapewnią funkcjonalne wejście do pomieszczeń technicznych, jak kotłownia, pralnia czy garaż. Zaprojektowane i wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół, dostępne w szerokiej gamie kolorów, wykończeń, a także grubości skrzydła (40 i 60 mm) ułatwią dobranie właściwego rozwiązania.